Jest data ogłoszenia nowego selekcjonera reprezentacji Polski!

 

Ostatnie tygodnie w polskiej piłce to spekulacje dotyczące wyboru nowego selekcjonera. Początkowo wydawało się, że ten proces nie będzie trwać tak długo. Tymczasem nadal nie znamy trenera, który poprowadzi naszą kadrę w meczu z Rosją. Cezary Kulesza w końcu zdradził dość istotną informację. Prezes PZPN podał datę ogłoszenia selekcjonera.

Multum spekulacji związanych z wyborem selekcjonera sprawiły, iż trudno obecnie wskazać faworyta do objęcia reprezentacji. Może to być zarówno zagraniczny szkoleniowiec, jak i polski trener. Nie pozostaje nic innego, jak poczekać na oficjalny komunikat PZPN.

Cezary Kulesza podał datę ogłoszenia selekcjonera

Choć nadal nazwisko selekcjonera jest nieznane, to Cezary Kulesza w rozmowie z WP Sportowe Fakty w końcu podał datę ogłoszenia trenera – Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie przedstawiony 31 stycznia na PGE Narodowym w Warszawie. Proszę kibiców i media o jeszcze chwilę cierpliwości, choć wiem, jakie olbrzymie emocje wzbudza ten temat. Prowadzimy ostatnie negocjacje, jest ścisłe grono kandydatów.

Prezes PZPN dał do zrozumienia również, iż nie wybieramy selekcjonera tymczasowego –  Biorąc pod uwagę specyfikę meczów barażowych, kluczowe będzie przygotowanie taktyczne i mentalne zespołu. Walka o awans na mistrzostwa świata w Katarze to obecnie nasz główny cel, ale wybierając selekcjonera myślę też o tym co będzie później.

Komentarze

komentarzy