Jest szansa na powrót Cristiano Ronaldo do Realu Madryt?!

Wkrótce powinna zapaść bardzo ważna decyzja w sprawie przyszłości Cristiano Ronaldo. Obecny kontrakt Portugalczyka z Juventusem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Jak na razie zarząd „Starej Damy” nie prowadzi negocjacji w  kontekście przedłużenia umowy. Z kolei podchody robi Real Madryt, który rzekomo od dłuższego czasu rozmawia z przedstawicielami 36-latka.

Trudno powiedzieć, czy zarówno sam Cristiano Ronaldo, jak i Juventus są zadowoleni z pobytu Portugalczyka w Turynie. Wielokrotny mistrz Włoch miał nadzieję, iż Cristiano Ronaldo pomoże drużynie w wywalczeniu pucharu Ligi Mistrzów. Tymczasem Juventus odpadł z LM na przestrzeni trzech lat z następującymi drużynami: Ajax, Lyon oraz Porto. Pieniądze zainwestowane w transfer 36-latka były ogromne, a efektu w postaci wygrania Ligi Mistrzów nie widać.

Powrót do Realu Madryt?

W związku z obowiązującą umową Ronaldo, narastają plotki w sprawie przyszłości Portugalczyka. Juventus jak na razie nie prowadzi negocjacji w sprawie przedłużenia kontraktu. Z kolei według informacji hiszpańskich mediów, Real Madryt poczynił już pierwsze kroki, by sprowadzić Cristiano z powrotem do Hiszpanii.

Jak twierdzi „AS”, kontakt w sprawie transferu Ronaldo do ekipy „Królewskich” istnieje już od kilku miesięcy. 36-latek bardzo chętnie ponownie reprezentowałby barwy madryckiej ekipy.