Jest szansa na transfer Sancho? Manchester United zrobił ważny krok!

Jadon Sancho
Jadon Sancho

Priorytetem Manchesteru United na letnie okno transferowe jest bez wątpienia Jadon Sancho. Zespół z Old Trafford od kilku miesięcy próbuje sprowadzić Anglika do klubu. Jak na razie, „Czerwone Diabły” nie są w stanie dojść do porozumienia w sprawie kwoty całej transakcji. W ostatnim czasie, drużyna Solskjaera wykonała ważny krok. Jak informują angielskie media, Manchester United ustalił warunki kontraktu z zawodnikiem, a także uzgodnił wynagrodzenie dla agentów piłkarza.

Od początku rozmów, „Czerwone Diabły” zdają sobie sprawę, iż sprowadzenie Jadona Sancho na Old Trafford nie jest łatwą sprawą. Borussia Dortmund ma swoje żądania, z których niespecjalnie chce rezygnować. Jeśli wierzyć doniesieniom dziennikarzy, ekipa BVB oczekuje około 120 milionów euro za Anglika.

Warunki kontraktu ustalone

Według informacji „The Telegraph” oraz „BBC”, Manchester United wykonał dość kluczowy krok w kierunku transferu 20-latka. Klub ustalił bowiem warunki kontraktu z samym graczem, a także uzgodnił wszelkiego rodzaju opłaty, jakie będą musiały pokryć „Czerwone Diabły” z tytułu transferu Anglika. Mowa o prowizjach dla agentów.

Nadal jednak nie ustalono kwoty samej transakcji. Wspomniane źródła sugerują, iż Manchester wkrótce złoży propozycję, która będzie zbliżona do żądań Borussii. Razem z wszystkimi bonusami, drużyna z Old Trafford ma zaoferować około 120 milionów euro.

 

Komentarze

komentarzy