Jeszcze dłuższa przerwa Edena Hazarda?!

W poniedziałek Real Madryt poinformował o kolejnej kontuzji mięśniowej Edena Hazarda. Pierwsze doniesienia dziennikarzy sugerowały, iż Belg może nie pojawić się na murawie przez sześć tygodni. Nowe światło na sytuację zawodnika „Królewskich” rzuca MARCA. Hiszpański dziennik nie wyklucza, iż Hazard będzie musiał przejść operację. Oznacza to jeszcze dłuższą przerwę.

W marcu ubiegłego roku Eden Hazard przeszedł operację w Stanach Zjednoczonych. Zabieg miał rozwiązać problem piłkarza z kostką. Efekt był jednak odwrotny. Od początku powrotu na murawę, były gracz Chelsea cały czas odczuwa dyskomfort. Z tego też powodu 30-latek zmienił sposób poruszania się na boisku, by zniwelować ból i zapobiec dalszym problemom.

Kolejna operacja Hazarda?

Niestety, nie przyniosło to pożądanego skutku. Jak informuje MARCA, Eden Hazard ponownie może poddać się operacji prawej kostki, by zakończyć problemy z mięśniami, które są powodem ostatnich kontuzji. Jak na razie zarówno klub, jak i sam piłkarz nie podjęli jeszcze decyzji co do zabiegu.

Ewentualna operacja oznaczałaby dłuższą przerwę Belga, która wyniosłaby minimum dwa miesiące. Nie można także wykluczyć, że po zabiegu Eden Hazard nie wróciłby już na murawę w tym sezonie.