Joao Cancelo „rozstał się” już z Juventusem? Profil piłkarza polubił kontrowersyjny komentarz!

Kibice bacznie obserwują działalność swoich ulubieńców w mediach społecznościowych. Każdy krok piłkarza jest starają się analizować sympatycy. Czasem niektórzy lubią dopisywać teorie do pewnych wydarzeń. Tym razem bohaterem został Joao Cancelo, a dokładniej jego „lajk” na Instagramie.

Zawodnik „Starej Damy” (lub osoba, która zarządza profilem) polajkował komentarz nasycony negatywnymi sformułowaniami w kierunku klubu. Użytkownik określił Juventus g*wnianym zespołem. Zaznaczył także, iż nie wyobraża sobie, jak profesjonalni piłkarze oraz trener mogą być aż tak niedorzeczni. Całą swoją wypowiedź spuentował określeniem „Nienawidzę Juventusu”.

Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że profil Cancelo zapewne prowadzą również inne osoby. Być może jest to zwyczajny missclick. Biorąc jednak pod uwagę doniesienia mediów o konflikcie zawodnika z Allegrim w trakcie sezonu oraz o jego możliwej przeprowadzce do Manchesteru City, taka aktywność nie jest ogromnym zaskoczeniem.

Dodatkowo nie jest to pierwsza taka działalność zawodnika w social media. Wcześniej Cancelo polubił negatywny komentarz odnośnie Allegriego.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy