Joao Cancelo w Premier League? Jest konkretne zainteresowanie!

W Juventusie nadchodzą wielkie zmiany. Mowa nie tylko o nowym szkoleniowcu na ławce trenerskiej. Również kilku piłkarzy może pożegnać się turyńską ekipą. W tym gronie jest Joao Cancelo. Portugalskiego defensora chce sprowadzić klub z Premier League!

25-latek dołączył do zespołu z Serie A na początku lipca 2018 roku. Transakcja związana z defensorem była dość kosztowna, gdyż „Stara Dama” zapłaciła Valencii około 40 milionów euro. Niejednokrotnie występy Cancelo w rozgrywkach 2018/2019 były pozytywnie opisywane przez ekspertów czy kibiców. Cały sezon, Joao zakończył z 34 występami, strzelając jedną bramkę oraz asystując przy ośmiu bramkach kolegów.

Zarejestruj się z kodem ZZPVIP i graj BEZ PODATKU!

Co ciekawe, przyszłość Cancelo w klubie stanęła pod znakiem zapytania. Przynajmniej tak twierdziły włoskie media. Wszystko za sprawą relacji piłkarza z terenem, które mówiąc delikatnie, nie były najlepsze. Zawodnik pozwolił sobie nawet na polubienie komentarza w mediach społecznościowych, który sugerował, by zwolnić Allegriego z Juventusu.

Po tym jak klub ogłosił rozstanie z włoskim szkoleniowcem, sytuacja defensora w zespole wydawała się ustabilizowana. Taki stan rzeczy nie trwał zbyt długo. Jak informują media, Juventus prowadzi rozmowy z Manchesterem City w sprawie sprzedaży Cancelo. Mistrz Anglii jest w stanie zaoferować za piłkarza 50 milionów euro.

Analizując stanowisko przedstawicieli „Starej Damy”, klub nie będzie specjalnie nalegał na zatrzymanie Portugalczyka. Niektóre źródła wskazały już nawet dwóch potencjalnych następców obrońcy. Mogą to być Elseid Hysaj oraz Kieran Trippier.

Oczywiście nazwisko pierwszego nie jest przypadkowe. Hysaj pracował z Maurizio Sarrim w Napoli. Nie jest żadną tajemnicą iż szkoleniowiec Chelsea jest łączony z pracą w Juventusie.

Zarejestruj się z kodem ZZPVIP i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy