Joe Hart opuści Tottenham?!

Kilka dni temu Tottenham ogłosił transfer Golliniego, który zasilił londyński klub na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Można przypuszczać, że włoski golkiper przybył do klubu, by jak na razie pełnić rolę zastępcy Hugo Llorisa lub nawiązać walkę z francuskim bramkarzem o wyjściowy skład. Tym samym w hierarchii spadł Joe Hart. Ten fakt chce wykorzystać Celtic, który rozpoczął negocjacje z Tottenhamem w sprawie transferu Anglika.

Joe Hart przeniósł się do ekipy „Kogutów” w ubiegłym roku z Burnley. 34-latek pełnił rolę zastępcy Llorisa w Premier League, a także otrzymał szanse na regularne występy w Lidze Europy, notując sześć meczów, w których puścił łącznie cztery gole. Hart zanotował także dwa spotkania w Pucharze Anglii.

Przeprowadzka do Glasgow?

W związku z transferem Golliniego, Joe Hart zapewne spadł w hierarchii na trzeciego golkipera klubu i szanse na grę w sezonie 2021/2022 są bardzo nikłe. Taki obrót spraw może wykorzystać Celtic. Jak informuje bowiem Fabrizio Romano, szkocki klub rozpoczął negocjacje z Tottenhamem w sprawie transferu Anglika.

Można przypuszczać, że zarząd „Kogutów” nie będzie robił większych problemów w kontekście realizacji tej transakcji. Sam Hart ma ważną umowę z Tottenhamem do 2022 roku.

Komentarze

komentarzy