Joe Hart zostaje w Premier League. Anglik uzgodnił kontrakt z londyńskim klubem!

Joe Hart (Zdjęcie: Skysports.com)

Na początku lipca Joe Hart zakończył swoją prawie dwuletnią przygodę z Burnley. Angielski bramkarz od tego momentu poszukiwał drużyny. Według ostatnich doniesień mediów, 33-latek uzgodnił warunki kontraktu z nowym klubem. Golkiper zwiążę się z Tottenhamem na dwa lata.

Ubiegły sezon Joe Hart z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Doświadczony piłkarz nie zaliczył bowiem ani jednego ligowego występu w Burnley, rozgrywając łącznie trzy pucharowe spotkania (dwa w FA Cup oraz jedno w EFL Cup). Nie były to jednak dobre występy. 33-latek stracił w tych meczach łącznie siedem bramek.

Joe Hart podpisze kontrakt z Tottenhamem

Nic dziwnego, że zarząd Burnley podjął decyzję, by nie przedłużać pobytu Anglika w klubie. Dość niespodziewanie, Joe Hart uzgodnił kontrakt z wyżej notowanym zespołem. Jak informuje m.in. Fabrizio Romano, bramkarz wkrótce zostanie nowym zawodnikiem Tottenhamu. Ustalono już wszystkie szczegóły w sprawie tej transakcji.

Sam Hart z pewnością przybywa do londyńskiej ekipy jako rezerwowy golkiper. Joe może mieć spory problem w rywalizacji z Gazzanigą, dlatego Anglik zapewne będzie mieć funkcję Michela Vorma, który był trzecim bramkarzem. Holender niedawno opuścił Tottenham.