John McGinn błyszczy również w reprezentacji!

 


Aston Villa w swoich szeregach ma kilku piłkarzy, których zapewne bacznie obserwują czołowe zespoły w Premier League. Można przypuszczać, iż w tym gronie jest John McGinn. 24-letni Szkot imponuje swoją grą na starcie sezonu Premier League. Pomocnik nie tylko błyszczy na boiskach ligowych, ale również w reprezentacji. Zawodnik urodzony w Glasgow strzelił bowiem trzy gole w ostatnim meczu swojej kadry.

John McGinn zapewne bardzo dobrze znany jest graczom Fantasy Premier League. Szkocki piłkarz zaliczył bardzo dobry początek w lidze, strzelając trzy gole oraz dorzucając jedną asystę w ośmiu meczach. Wystarczy powiedzieć, że tylko Wesley, napastnik Aston Villi ma na swoim koncie więcej goli w angielskich rozgrywkach. Trzeba jednak zaznaczyć, że mówimy tutaj o snajperze, a nie graczu środka pola.

W ostatnim meczu reprezentacyjnym, John McGinn udowodnił, iż dobra forma w grupie nie jest dziełem przypadku. Szkot strzelił trzy gole w wygranym przez jego kadrę meczu z San Marino 6-0. Co ciekawe, zawodnik Aston Villi jest dopiero piątym graczem swojej reprezentacji, który w ostatnim stuleciu trzykrotnie trafił do siatki rywali w jednym spotkaniu. Takie osiągnięcie zaliczył m.in. James Forrest w potyczce z Izraelem, która miała miejsce w listopadzie 2018 roku.

Pomimo wysokiego zwycięstwa i dobrych nastrojów, Szkocja nie ma już szans na awans. Kadra z Wysp zajmuje dopiero 4. lokatę w grupie I ze stratą aż 12 punktów do drugiej Rosji. Podopiecznym Steve’a Clarke’a pozostaje zatem tylko walka o trzecie miejsce z Cyprem. Obie reprezentacje zmierzą się ze sobą 16 listopada.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy