John Terry z szansą na pracę w roli pierwszego szkoleniowca!

Od ponad dwóch lat John Terry jest asystentem trenera w Aston Villi. Legenda „The Blues” powoli myśli o podjęciu samodzielnej pracy. Wygląda na to, że 39-latek stanie przed bardzo dobrą okazją. Według ostatnich doniesień mediów, Terry jest poważnym kandydatem do przejęcia roli trenera w Derby County.

Nie tak dawno z ekipą „The Rams” pożegnał się Phillip Cocu. Holenderski szkoleniowiec razem z drużyną notował słabe wyniki, które sprawiły, iż Derby jest aktualnie na ostatnim miejscu w tabeli. Od niedawno zespół prowadzi Wayne Rooney, który pełni rolę tymczasowego szkoleniowca. Anglik poważnie zastanawia się nad tym, czy nie zakończyć piłkarskiej kariery, by skupić się na roli trenera. Być może zarząd Derby County podejmie decyzję za 35-latka, sprowadzając kogoś innego na ławkę trenerską.

John Terry przejmie Derby County?

Jak informuje Sky Sports News, John Terry jest poważnym kandydatem na trenera Derby County. Według mediów, Anglika rzekomo interesuje podjęcie tej pracy, gdyż postrzega to jako wielką szansę na rozpoczęcie przygody z rolą pierwszego szkoleniowca. Co ciekawe, Frank Lampard swoją trenerską karierę rozpoczął właśnie od pracy w tym klubie.

Na Terry’ego czeka jednak zdecydowanie bardziej wymagające wyzwanie. Zespół plasuje się aktualnie na ostatnim miejscu w lidze i traci pięć punktów do bezpiecznej lokaty. Już we wtorek ekipa „The Rams” zmierzy się u siebie z Coventry.

Komentarze

komentarzy