Juergen Klopp atakuje BT Sport. Złożył gratulacje stacji telewizyjnej

Juergen Klopp (fot. goal.com)
Juergen Klopp (fot. goal.com)

Dość niespodziewanie Liverpool zremisował na wyjeździe z Brighton 1:1. Zespół gospodarzy zdobył bramkę na wagę remisu w 93. minucie spotkania, a rzut karny wykorzystał Pascal Gross. Tuż po meczu, jeden z dziennikarzy BT Sport zadał pytanie Juergenowi Kloppowi w sprawie stanu zdrowia James Milnera. Szkoleniowiec „The Reds” złożył gratulacje stacji. 

Tuż po meczu Liverpoolu z Atalantą Juergen Klopp skomentował terminarz. Zespół z Anfield rywalizował z włoską ekipą w środowy wieczór, a już w sobotę o godzinie 12:30 angielskiego czasu „The Reds” zameldowali się na boisku, by walczyć o trzy punkty w potyczce z Brighton. Warto pamiętać, że o dokładnym terminarzu rozgrywek decydują stacje telewizyjne, które układają plan transmisji spotkań. Powiedzieć zatem, że triumfator Premier League ma napięty terminarz to tak, jakby nie powiedzieć nic.

Pretensje do stacji

Podczas pomeczowego wywiadu jeden z dziennikarzy zapytał Kloppa o stan zdrowia Jamesa Milnera, który zszedł z murawy w wyniku kontuzji mięśniowej. Szkoleniowiec „The Reds” udzielił nietypowej odpowiedzi – Tak, to kontuzja mięśniowa. Gratuluję.

Dziennikarz BT Sport zaskoczony słowami Kloppa spytał, czy kieruje swoje słowa personalnie. Trener Liverpoolu wyjaśnił swoją wypowiedź – Pracujesz dla stacji BT Sport, tak? To kontuzja mięśniowa. Co za niespodzianka. Oni łapią kontuzje, gdyż mają za mało czasu na regenerację. Spytajcie Chrisa Wildera, jak rozwiązać tę sprawę. 

Niemiec nawiązał oczywiście do postawy trenera Sheffield w kontekście pięciu zmian. Część środowiska nie chce wprowadzić tego przepisu, na co nalegają szkoleniowcy topowych zespołów.

Komentarze

komentarzy