Jules Kounde jednak w Premier League? Trwają oficjalne rozmowy!

W trakcie letniego okna, Jules Kounde był łączony z przeprowadzką do Tottenhamu. Ostatecznie transfer spalił na panewce, gdyż sam zawodnik niechętnie podchodził do tego ruchu. Jak się jednak okazuje, Kounde może trafić do Premier League. Chelsea rozpoczęła oficjalne rozmowy w sprawie francuskiego defensora.

Kounde ma za sobą drugi udany sezon w Sevilli. Postawa środkowego obrońcy została doceniona przez Didiera Deschampsa, który powołał piłkarza na Euro 2020. Podczas mistrzostw Europy Kounde zaliczył jeden występ. Od początku okna transferowego media spekulowały na temat przenosin 22-latka. Sevilla była bowiem otwarta na sprzedaż piłkarza.

Kounde trafi do Chelsea?

Zainteresowanie zawodnikiem wykazywał Tottenham, który według informacji Gianluki Di Marzio, miał nawet dojść do porozumienia z hiszpańskim zespołem. Problem polegał jednak na tym, że sam Kounde niespecjalnie chciał przenosić się do ekipy „Kogutów”.

Być może wykorzysta to Chelsea. Jak informuje bowiem Fabrizio Romano, triumfator Ligi Mistrzów rozpoczął oficjalne rozmowy z Sevillą w sprawie transferu. Francuz pozytywnie spogląda na przenosiny do zespołu ze Stamford Bridge.