Julian Draxler w Premier League? Jest konkretne zainteresowanie!

Przed ważną decyzją stanie wkrótce Julian Draxler. Niemiecki zawodnik ma ważny kontrakt z PSG tylko do końca sezonu 2020/2021. Jak na razie francuski klub niespecjalnie nalega na przedłużenie umowy z 26-latkiem. Chce to wykorzystać ekipa Leeds United, która skontaktowała się już z samym zawodnikiem.

Przywilejem bycia beniaminkiem Premier League jest możliwość zainwestowania większych pieniędzy na wzmocnienia, niż to dany zespół ma w zwyczaju. Leeds United nie odstępuje od tej reguły. Do tej pory zespół prowadzony przez Marcelo Bielsę wydał prawie 70 milionów euro. Miano najdroższego transferu dzierży aktualnie Rodrigo, który przeniósł się z Valencii za 30 milionów euro.

Julian Draxler trafi do Leeds United?

Jak informuje Mohamed Bouhafsi z RMC Sport, przedstawiciele Leeds United skontaktowali się z otoczeniem Juliana Draxlera w sprawie ewentualnego transferu Niemca. Angielski klub zdaje sobie sprawę, że 26-latek ma ważny kontrakt tylko do końca przyszłego sezonu, dlatego PSG może zdecydować się na sprzedaż zawodnika za atrakcyjną kwotę.

Na przeszkodzie realizacji tej transakcji może stanąć sam piłkarz. Według wspomnianego źródła, Draxler jak na razie nie jest specjalnie zainteresowany taką opcją. Niemiec będzie musiał jednak podjąć jakąś decyzję w związku z obowiązującą umową.