Juventus nadal rozważa rozwiązanie kontraktu z Pogbą?!

Zupełnie inaczej Juventus wyobrażał sobie powrót Paula Pogby do Turynu. Od początku sezonu 2022/2023, 29-letni piłkarz zanotował zaledwie dwa występy w Serie A, spędzając na murawie raptem 35 minut. W ostatnim czasie Pogba ponownie nabawił się kontuzji i może pauzować nawet przez miesiąc. Według doniesień mediów, zarząd włoskiego klubu cały czas rozważa rozwiązanie kontraktu z zawodnikiem.

Pogba dołączył do Juventusu na początku lipca 2022 roku po zakończeniu sześcioletniej przygody z Manchesterem United. Ekipa „Starej Damy” pozyskała francuskiego pomocnika na zasadzie wolnego transferu. Już na początku swojej drugiej przygody z Juventusem, Paul Pogba nabawił się bardzo poważnej kontuzji i wrócił do gry dopiero pod koniec lutego.

W rywalizacji z Torino w ramach 24. kolejki Serie A, Paul Pogba zanotował pierwsze minuty w sezonie 2022/2023. Francuz wszedł również z ławki podczas starcia z Romą.

Juventus rozważa rozwiązanie kontraktu z Pogbą?

29-latka zabrakło w kadrze na pucharowy mecz z Freiburgiem, gdyż jak donosiły media, Paul Pogba złamał obowiązujące w klubie zasady. W ostatnim meczu z Sampdorią pomocnik „Starej Damy” ponownie nie znalazł się w szerokiej kadrze, gdyż tym razem znów zmaga się z urazem. Nieobecność Pogby może potrwać nawet miesiąc.

Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Juventus traci cierpliwość i cały czas rozważa rozwiązanie kontraktu z Pogbą po zakończeniu tego sezonu.

Komentarze

komentarzy