Juventus pożegnał trzech piłkarzy!

Wraz z wygasającymi kontraktami, Juventus pożegnał trzech zawodników. Tymi piłkarzami są: Paulo Dybala, Alvaro Morata oraz Federico Bernardeschi.

Dybala odchodzi z klubu po siedmiu latach pobytu w Turynie. Argentyński zawodnik negocjował ze „Starą Damą” warunki nowej umowy, ale obie strony nie mogły dojść do porozumienia. W ostatnim czasie wydawało się, że 28-latek trafi do Interu. Klub z Mediolanu sprowadził jednak Romelu Lukaku, dlatego zakontraktowanie Dybali stoi pod znakiem zapytania.

Morata wraca do Madrytu

Po dwuletnim pobycie Alvaro Moraty w Juventusie, 29-letni napastnik wraca do Atletico. Tym samym zarząd „Starej Damy” zrezygnował ze sprowadzenia Hiszpana na zasadzie definitywnego transferu. Morata ma ważny kontrakt z madryckim klubem tylko do końca przyszłego sezonu. Można przypuszczać, że w trwającym oknie, napastnik zmieni klub.

Trzecim i ostatnim zawodnikiem, którego „Stara Dama” pożegnała 30 czerwca jest Federico Bernardeschi. Reprezentant Włoch trafił do Juventusu z Fiorentiny w 2017 roku za 40 milionów euro. Choć w ostatniej kampanii 28-latek był dojść ważnym ogniwem zespołu, rozgrywając 28 spotkań w Serie A, Juventus nie zdecydował się przedłużyć umowy.