Juventus z gigantyczną ofertą dla Vlahovicia!

Zimowe okno transferowe przeważnie nie obfituje w wielkie transakcje. Wiele wskazuje na to, iż bohaterem najgłośniejszych przenosin zostanie Dusan Vlahović. Według ostatnich doniesień mediów, Juventus złożył ofertę za serbskiego napastnika opiewającą na 75 milionów euro.

Dusan Vlahović trafił do Fiorentiny w 2018 roku za niecałe dwa miliony euro. 21-latek stał się ważnym ogniwem zespołu podczas kampanii 2020/2021, w której strzelił aż 21 goli oraz zanotował 2 asysty w 37 ligowych występach. Wiele wskazywało na to, iż Vlahović poprawi swój najlepszy wynik we Florencji podczas obecnej kampanii, gdyż zdobył już 17 bramek i zaliczył 4 ostatnie podania.

Vlahović zostanie graczem Juventusu?!

Wskazywało, ponieważ Serb najprawdopodobniej nie zagra już w barwach Fiorentiny. Jak informuje m.in. Fabrizio Romano, Juventus złożył ofertę za 21-latka opiewającą na 75 milionów euro. Kluby osiągnęły już ustne porozumienie, a „Stara Dama” pracuje nad kontraktem snajpera.

Vlahović był również na radarze Arsenalu, ale najwidoczniej „Kanonierzy” nie zdołają przebić oferty Juventusu lub nie mogą przekonać samego Vlahovicia, który chce dołączyć do turyńskiej ekipy. Transfer Serba sprawia, iż możemy być świadkami domina. Jednym z kandydatów na następcę 21-latka we Florencji jest Arkadiusz Milik.

 

Komentarze

komentarzy