Kacper Kozłowski komentuje zainteresowanie ze strony Liverpoolu

Szybki debiut w dorosłej reprezentacji, a także dobre występy w PKO BP Ekstraklasie sprawiają, iż Kacper Kozłowski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich zawodników młodego pokolenia. W ostatnim czasie 17-latka łączono z przenosinami do Liverpoolu. Piłkarz Pogoni Szczecin skomentował spekulacje.

Kacper Kozłowski zadebiutował w dorosłej reprezentacji podczas eliminacyjnego meczu z Andorą. 17-latek pojechał z kadrą na Euro i został tym samym najmłodszym zawodnikiem w historii mistrzostw Europy. Za sprawą dobrej gry na początku sezonu, Kacper Kozłowski znalazł się na liście zawodników powołanych na październikowe mecze kadry.

Kozłowski niewzruszony zainteresowaniem Liverpoolu i Kloppa?

W ostatnim czasie media łączyły 17-latka z przenosinami na Anfield. Podczas rozmowy z Radio Szczecin, Kacper Kozłowski otrzymał pytanie o możliwym transferze – Powiem szczerze, nie słyszałem o takiej ofercie. Nie wiem czy to jest prawda, ale zapytam mojego agenta, ale na mnie za bardzo nie robi to wrażenia i wiem, że mogę pracować z jeszcze lepszymi trenerami czy zawodnikami, ale gdzieś na razie o tym za bardzo nie myślę. FC Liverpool to taki klub, w którym chciałbym grać gdzieś w przyszłości, a nie po wyjeździe z Polski 

Komentarze

komentarzy