Kacper Kozłowski trafi do Premier League?!

Kacper Kozłowski należy do grona najbardziej rozchwytywanych polskich graczy młodego pokolenia. 18-latka łączono z kilka dużymi ekipami. Według ostatnich doniesień mediów, pomocnik Pogoni Szczecin może trafić do Premier League. Poważne zainteresowanie zawodnikiem wykazuje Brighton, gdzie występuje m.in. Jakub Moder.

Kozłowski trafił na usta światowych mediów w momencie, gdy zadebiutował na mistrzostwach Europ podczas ważnej rywalizacji z Hiszpanią. 18-latek rozegrał w dorosłej reprezentacji łącznie 6 spotkań, a obecnie jest ważnym graczem szczecińskiego klubu. W trakcie kampanii 2021/2022, Kacper Kozłowski zdobył 3 bramki oraz zanotował 3 asysty w 14 ligowych spotkaniach.

Kacper Kozłowski trafi do Brighton?!

Niewykluczone, że środkowy pomocnik w najbliższych miesiącach zmieni klub. Jak twierdzi Piotr Koźmiński z serwisu WP Sportowe Fakty, poważne zainteresowanie piłkarzem wykazuje Brighton. Co więcej, według niektórych źródeł, transfer jest rzekomo przesądzony, a Kozłowski może zostać graczem angielskiego zespołu już w styczniu.

Duża konkurencja

Gdyby Kozłowski trafił do ekipy z Premier League w zimowym oknie i zostałby w drużynie, to 18-latek musi liczyć się ze sporą konkurencją. W klubie są tacy gracze jak Bissouma, Mwepu, Gross no i oczywiście Moder. Z urazem zmaga się z kolei Alzate.

Komentarze

komentarzy