Kai Havertz pokazuje jak nie strzelać [Wideo]

Kai Havertz

Arsenal udał się na obóz przygotowawczy do Stanów Zjednoczonych. W przeddzień sparingu zorganizowano wyzwanie Cross & Volley. Niemiec nie trafił ani razu do bramki…

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Kai Havertz i popis strzelecki

Kai Havertz jest jednym z bohaterów trwającego okienka transferowego. Zmienił Chelsea na Arsenal, a Kanonierzy zapłacili za Niemca aż 70 milionów euro. Podopieczni Mikela Artety udali się do Stanów Zjednoczonych, gdzie przygotowują się do nowego sezonu. W przeddzień pierwszego sparingu zorganizowano różne wyzwania dla piłkarzy.

Kai Havertz wziął udział w wyzwaniu Cross & Volley. Polegało na tym, że Niemiec miał zdobyć jak najwięcej bramek z woleja po dośrodkowaniu. Mimo wielu prób, Kai Havertz nie trafił ani razu do siatki, często posyłając piłkę ponad poprzeczkę. Według mediów, jest pierwszym piłkarzem w historii, który ani razu podczas tego wyzwania nie pokonał bramkarza. Havertz próbował nawet uderzyć po przyjęciu piłki, ale i wtedy nie był w stanie strzelić gola. W wyzwaniach za to z dobrej strony pokazał się reprezentant Polski – Jakub Kiwior.

Z kim zagra Arsenal w przedsezonowych sparingach?

Arsenal w Stanach Zjednoczonych zagra trzy mecze w ramach przedsezonowych sparingów. Pierwszy z nich odbędzie się już 20 lipca. O 2:30 Kanonierzy zagrają z MLS All-Stars, czyli zespół złożony z gwiazd Major League Soccer. 22 lipca o 23:00 Arsenal zmierzy się z Manchesterem United, a cztery dni później z Barceloną.

Fot. Pressfocus

Komentarze

komentarzy