Kalvin Phillips pierwszym letnim wzmocnieniem Manchesteru United?!

To będzie pracowite lato dla Manchesteru United. Zespól z Old Trafford musi najpierw sfinalizować zatrudnienie nowego trenera. Według ostatnich doniesień mediów, ekipę wielokrotnego mistrza Anglii przejmie Erik ten Hag. Zarząd „Czerwonych Diabłów” z pewnością zdecyduje się wzmocnić swoją kadrę kilkoma nowymi zawodnikami. Jednym z takich piłkarzy może być Kalvin Phillips.

Nie jest tajemnicą, że Manchester United poszukuje nowego gracza do środka pola. Głównym celem był Declan Rice, ale West Ham United oczekuje 150 milionów funtów za 23-latka. Trudno wyobrazić sobie, by jakakolwiek drużyna zapłaciła takie pieniądze.

„Czerwone Diabły” są również zainteresowane graczem Borussii Dortmund. Tym piłkarzem jest Jude Bellingham. Sam Anglik na ten moment nie wykazuje chęci zmiany otoczenia, natomiast zarząd BVB chce zatrzymać piłkarza przy prawdopodobnej sprzedaży Haalanda.

Kalvin Phillips w Manchesterze United?

Jak informuje Samuel Luckhurst z Manchester Evening News, celem zespołu stał się Kalvin Phillips z Leeds. Według wspominanego źródła, klub z Old Trafford pracuje już nad transferem. Decydujący głos może mieć tutaj Erik ten Hag. Samuel Luckhurst twierdzi bowiem, że holenderski szkoleniowiec otrzyma prawo zawetowania każdego wzmocnienia, ale na ten moment Phillips ma wpisywać się w wizję budowania zespołu.