Kamil Glik świętuje 32. urodziny

Podstawowy stoper reprezentacji Polski, Kamil Glik obchodzi dziś 32 urodziny. 

Jak ten czas szybko leci. Mamy wrażenie, że Kamil Glik jeszcze wczoraj nosił kapitańską opaskę w Torino, a przecież w tym klubie nie gra już prawie cztery lata. W lipcu 2016 roku podpisał czteroletni kontakt z Monaco, w którym występuje do dziś.

Nie oznacza to oczywiście, że w Turynie ktokolwiek zapomniał o polskim obrońcy. W końca mowa o piłkarzu, którego kibice Torino bardzo szybko uznali za jednego z najważniejszych piłkarzy w drużynie. Polak na taki status zapracował sobie przede wszystkim bardzo dobrą grą i heroizmem, którego nie brakowało w jego poczynaniach.

Życzeń nie zabrakło także od Monaco. Oficjalny kanał reprezentacji Polski również życzy 32-latkowi wszystkiego najlepszego, a poza tym przypomina, że były zawodnik m.in. Piasta Gliwice w barwach narodowych aż pięć razy wpisał się na listę strzelców. Warto przypomnieć, że dokonał tego w 73 spotkaniach.

My ze swojej strony życzymy Kamilowi Glikowi, by tych spotkań dla kadry narodowej było jeszcze więcej. Oczywiście trzymamy również kciuki za dobry występ na mistrzostwach Europy, bo chyba nikomu nie musimy przypominać, jak wygląda nasza gra w obronie bez Glika. Także Kamil przede wszystkim zdrowia i przed samym turniejem unikaj gry w siatkonogę.

Fot. Łączy nas Piłka 

Komentarze

komentarzy