Kamil Grabara pobił ligowy rekord. Kibice Kopenhagi zachwyceni postawą Polaka! [WIDEO]

Latem ubiegłego roku Kamil Grabara na stałe opuścił Liverpool, przenosząc się do Kopenhagi. Ten ruch nie był specjalnie zaskakujący, gdyż 23-latek miał za sobą dobry okres w duńskiej ekstraklasie. W trakcie obecnego sezonu, Kopenhaga pewnie zmierza po kolejny tytuł mistrzowski. Ważnym punktem zespołu jest Kamil Grabara, który zanotował kolejne czyste konto.

W niedzielny wieczór Kopenhaga rozgrywała bardzo ważny mecz z Midtjylland. Ze zwycięstwa cieszył się zespół Kamila Grabary, który wygrał 1-0 po golu Leragera. Polak zachował kolejne czyste konto.

Świetna seria Grabary

Golkiper Kopenhagi ma już ponad 700 minut bez straty gola (dokładnie 704). Tym samym Kamil Grabara pobił rekord Jana Hoffmanna, który mógł pochwalić się wynikiem 678 minut bez wpuszczonej bramki. Nic dziwnego, że kibice Kopenhagi są zachwyceni postawą naszego bramkarza.