Kamil Grosicki coraz bliższej powrotu do PKO BP Ekstraklasy!

Już wkrótce powinna wyjaśnić się przyszłość Kamila Grosickiego. Polak nie ma szans na regularną grę w West Bromwich Albion. W związku ze zbliżającym się Euro 2020, 32-latek musi zmienić klub, by złapać potrzebne minuty. Wygląda na to, że Grosicki wróci do PKO BP Ekstraklasy. Nad transferem pracuje Pogoń Szczecin, w której ofensywny gracz stawiał pierwsze kroki w profesjonalnej kariery.

Początek stycznia mógł dawać nadzieję na to, że Kamil Grosicki będzie dostawać więcej szans w trakcie drugiej części kampanii. Biorąc pod uwagę Premier League, jak FA Cup, Grosicki pojawił się w wyjściowym składzie w trzech meczach z rzędu. Po całkiem poprawnych występach 32-latek nagle został odsunięty od meczowej kadry. Ten ruch oznaczał jedno. WBA chce rozstać się z polskim zawodnikiem.

Powrót do ekstraklasy

Przez ostatnie tygodnie przyszłość Kamila Grosickiego stała pod znakiem zapytania. Chęć sprowadzenia reprezentanta Polski wykazała Legia, jednakże zarobki Grosickiego uniemożliwiły warszawskiej ekipie realizację tej transakcji. W niedzielny wieczór Sebastian Mila zasugerował na swoim Twitterze, iż Grosicki może wrócić do Polski.

Z kolei jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu „meczyki.pl”, nad transferem Grosickiego intensywnie pracuje Pogoń Szczecin. Jak na razie transfer nie jest ustalony, jednakże ekipa z PKO BP Ekstraklasy dołoży wszelkich starań, by Kamil Grosicki wrócił do Szczecina. Biorąc pod uwagę fakt, jak Grosickiemu zależy na grze, powrót 32-latka wydaje się bardzo możliwy.

Komentarze

komentarzy