Kamil Grosicki czeka na finalizację transferu do Nottingham Forest!

Cały czas nie doczekaliśmy się potwierdzenia transferu Kamila Grosickiego do Nottingham Forest. Choć cisza w kontekście przeprowadzki Polaka może być niepokojąca, to nadal istnieje spora szansa, że Grosicki będzie reprezentować barwy ekipy z Championship podczas sezonu 2020/2021. 

Czym byłby ostatni dzień okna transferowego bez zamieszania wokół Kamila Grosickiego. Do 16 października kluby z Championship mogły przeprowadzać transakcje z zespołami Premier League. Jak informował w tym dniu m.in. John Percy z „The Telegraph”, przedstawiciele WBA ustalili z Nottingham Forest wypożyczenie Kamila Grosickiego na jedną kampanię. W związku z tym, wszyscy oczekiwali oficjalnego potwierdzenia.

Grosicki nadal może trafić do Nottingham?

Do tej pory nie pojawił się komunikat w sprawie przenosin Kamila Grosickiego do Premier League. Wydaje się zatem, że transakcja na ostatniej prostej nie doszła do skutku. Pozytywny sygnał wysłał w niedzielę sam piłkarz za pośrednictwem Twittera.

Z wpisu reprezentanta Polski można wywnioskować, że Grosicki przeniesie się ostatecznie do Nottingham Forest. Taką samą nadzieję ma Chris Hughton, szkoleniowiec zespołu z Championship – Poinformowano mnie, że papierkowa robota przebiegła pomyślnie. Teraz cała sprawa jest analizowana. Jako szkoleniowiec i klub mamy nadzieję, że finał sprawy będzie pozytywny.

Nottingham Forest w fatalnym stylu rozpoczęło sezon 2020/2021. Angielski klub przegrał cztery mecze z rzędu, zdobywając tylko jednego gola. Z tego też powodu posadę stracił Sabri Lamouchi, a jego miejsce zajął Chris Hughton. Były trener Brighton zdołał już przerwać złą passę, wygrywając 1:0 z Blackburn.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Komentarze

komentarzy