Kamil Grosicki może wrócić do reprezentacji: Porozmawiamy na ten temat

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski – Czesław Michniewicz jeździ aktualnie po Europie i rozmawia z piłkarzami, którzy zapewne wezmą udział w przygotowaniach do meczu barażowego z Rosją. Niewykluczone, że w gronie tych zawodników znajdzie się Kamil Grosicki. 83-krotny reprezentant oznajmił bowiem, że również spotka się z selekcjonerem i odbędzie rozmowę w sprawie powrotu do kadry.

Przygoda Paulo Sousy z reprezentacją Polski nie wpłynęła dobrze na pozycję Kamila Grosickiego w kadrze. O ile początkowo 33-latek był powoływany, to przed Euro 2020 portugalski trener postanowił zrezygnować z doświadczonego zawodnika i ten stan utrzymywał się do ostatniego meczu Sousy w roli selekcjonera.

Grosicki wróci do kadry?

Niewykluczone, że Kamil Grosicki wróci do reprezentacji po rocznej przerwie. Piłkarz Pogoni Szczecin oznajmił bowiem w rozmowie na kanale „Foot Truck”, że spotka się z Czesławem Michniewiczem i przedyskutuje swoją pozycję w kadrze – Czesław Michniewicz zadzwonił do mnie. Stwierdził, że przyjedzie na mecz z Lechem Poznań, a po spotkaniu porozmawiamy na temat możliwego powrotu do reprezentacji. To jest dla mnie ważny temat. Czuję się pewnie. Jestem bliżej niż dalej powrotu.

Komentarze

komentarzy