Kamil Grosicki sugeruje transfer? Tajemniczy wpis gracza WBA

Kamil Grosicki i Deadline Day to już wręcz klasyk. 32-latek dwukrotnie został bohaterem ostatniego dnia transferowego, natomiast w dwóch przypadkach zabrakło niewiele, by w ten dzień Grosicki zmienił klub. Jak będzie tym razem? Sam piłkarz wrzucił wczoraj dość tajemniczy wpis. 

Nieciekawie wygląda sytuacja Kamila Grosickiego w WBA. Co prawda ofensywny gracz beniaminka Premier League zagrał w styczniu w dwóch ligowych meczach, jednakże zarówno w rywalizacji z Manchesterem City, jak i starciu z Fulham zabrakło Grosickiego w kadrze meczowej. Warto pamiętać, że od niedawna ławka rezerwowych jest nieco poszerzona, więc nieobecność reprezentanta Polski mogła sugerować jedno – transfer.

Tajemniczy wpis

Jak na razie media milczą w sprawie ewentualnego transferu Grosickiego. Sam piłkarz postanowił natomiast wrzucić na Instagrama trzy „Story”. Dwa z nich nawiązywały do transferów w Deadline Day, natomiast ostatni był dość tajemniczy.

Z jednej strony tajemniczość, z drugiej spokój. Czy rzeczywiście w kontekście przyszłości Kamila Grosickiego nie będzie wielkiego szumu? Czas pokaże.

Komentarze

komentarzy