Kamil Grosicki wróci do Ligue 1? Jest poważne zainteresowanie!

Gdy Kamil Grosicki wrócił pod koniec sierpnia ubiegłego roku do PKO BP Ekstraklasy, podpisując z Pogonią dwuletni kontrakt, wydawało się, że 33-latek zostanie w Polsce do końca kariery. Jak się okazuje, ofensywny gracz może liczyć jeszcze na zagraniczny transfer. Mowa o powrocie do Ligue 1. Poważne zainteresowanie Grosickim wykazuje ekipa Lorient.

Po wielu latach gry w zagranicznych ligach, Kamil Grosicki wrócił do Polski, a konkretniej do Pogoni Szczecin. Sezon 2021/2022 jest dla 33-latka całkiem udany. Mowa o trzech golach i czterech asystach w dwunastu ligowych meczach. Do tego dochodzi również asysta w Pucharze Polski.

Grosicki ponownie zagra w Ligue 1?

Niewykluczone, że w najbliższych dniach Kamil Grosicki wróci do Ligue 1. Jak informuje Mateusz Skwierawski z WP Sportowe Fakty, zainteresowanie wielokrotnym reprezentantem Polski wykazuje ekipa Lorient, która walczy obecnie o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Według wspominanego źródła, Lorient oferuje 300 tys. euro oraz gwarantuje Grosickiemu wysoki kontrakt. Na ten moment zespół ze Szczecina nie myśli o sprzedaży kluczowego zawodnika. Pogoń cały czas walczy o mistrzostwo kraju.

Komentarze

komentarzy