Kamil Jóźwiak o krok od transferu do Championship!

Wiele wskazuje na to, że Kamil Jóźwiak ma już za sobą ostatni mecz w barwach Lecha Poznań. Według ostatnich doniesień mediów, 22-latek wkrótce zostanie zawodnikiem Derby County. 

Zainteresowanie ofensywnym graczem „Kolejorza” nie powinno specjalnie zaskakiwać. Jóźwiak ma za sobą najlepszą kampanię w swojej piłkarskiej karierze. Zawodnik Lecha zgromadził 8 goli oraz zaliczył 4 asysty w 35 ligowych występach.

Kamil Jóźwiak zostanie graczem Derby County?!

Postęp polskiego gracza obserwowało kilka europejskich klubów. Według źródeł z Anglii na mecz Lecha w przeszłości przyjechał m.in. skaut Manchesteru United, który na żywo chciał obejrzeć występ 22-latka.

Transfer do pierwszej drużyny „Czerwonych Diabłów” od początku wydawał się niemożliwy. Kamil Jóźwiak musi rozpocząć przygodę z zagraniczną piłką od znacznie niższego poziomu. W związku z tym, Polak trafi najprawdopodobniej do Championship.

Jak twierdzi Bartek Ignacik z Canal+Sport, piłkarz Lecha rozegrał najprawdopodobniej ostatni mecz dla poznańskiej ekipy. Już wkrótce Jóźwiak powinien zostać zawodnikiem Derby County. Według doniesień mediów, koszt transferu wyniesie około 4 miliony euro.