Kanał Sportowy ruszył ze sklepem. Ogromne zainteresowanie książką Andrzeja Iwana!

Przy prowadzeniu tak dużego przedsięwzięcia, jakim jest „Kanał Sportowy”, otworzenie sklepu wydawało się kwestią czasu. Twórcy kanału w końcu ruszyli z projektem. Jak na razie w sklepie „Kanału Sportowego” pojawiły się książki, a dokładniej trzy publikacje. Jedna z nich cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To autobiografia Andrzeja Iwana.

Legendarny piłkarz Wisły Kraków przechodzi przez bardzo trudny okres. Podczas jednego z odcinków „Hejt Parku”, Andrzej Iwan otwarcie mówił o swoich problemach związanych m.in. z depresją. Do byłego reprezentanta Polski pomocną dłoń wyciągnął Krzysztof Stanowski, który zajął się organizacją reedycji biografii Andrzeja Iwana.

Hit sklepu

Preorder „Spalonego” zbiegł się w czasie z otworzeniem sklepu przez Kanał Sportowy. Na ten moment zakupić można trzy tytułu, przy czym jeden z nich cieszy się ogromną popularnością.

Jest to oczywiście autobiografia Andrzeja Iwana. We wtorkowy poranek Krzysztof Stanowski poinformował, iż sprzedano ponad trzy tysiące książek, przy czym zdecydowana większość zamówień dotyczy „Spalonego”.

Oprócz książki Andrzeja Iwana pojawiły się także „Kowal. Prawdziwa historia” oraz „SZAMO”. Wszystkie trzy tytułu można kupić w trzech wersjach. Podstawowej, wzbogaconej o autograf oraz z autografem i dedykacją.