Kapitan West Hamu wściekły na zarząd. Piłkarz otwarcie skrytykował klub!

Rzadko zdarza się, by piłkarz danej drużyny publicznie krytykował pewne decyzje zarządu klubu. Na taki krok zdecydował się kapitan West Hamu, Mark Noble. Środkowy pomocnik nie krył swojego rozczarowania w związku ze sprzedażą jednego z obiecujących zawodników „Młotów”.

O kim dokładnie mowa? Tym graczem jest Grady Diangana. Anglik ubiegłą kampanię spędził na wypożyczeniu w West Bromie. 22-latek zaliczył bardzo udany sezon, zdobywając 8 goli oraz zaliczając 7 asyst w 30 ligowych występach. Diangana miał swój udział w awansie WBA do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Grady Diangana piłkarzem West Bromu

Beniaminek Premier League dołożył wszelkich starań, by zatrzymać ofensywnego gracza w swoim zespole. Jak się okazało, West Ham niespecjalnie naciskał na dalszy pobyt 22-latka w Londynie. Oba kluby ustaliły definitywny transfer, a koszt transakcji wyniósł około 13 milionów euro. Nawet przy obecnym kryzysie jest to bardzo atrakcyjna kwota.

Otwarta krytyka

Decyzję zarządu „Młotów” otwarcie skrytykował kapitan londyńskiej ekipy, Mark Noble. 33-latek nie krył rozczarowania w związku z zaistniałą sytuacją.

Tę opinię podziela m.in. Declan Rice, który polubił wpis swojego kolegi z zespołu. Jak na razie nie wiadomo, czy West Ham wyciągnie jakieś konsekwencje w związku z otwartą krytyką Noble’a.

Komentarze

komentarzy