Karim Benzema nie ma wątpliwości: El Clasico to najlepszy mecz na świecie

Już w sobotę Real Madryt zmierzy się na Alfredo di Stefano Stadium z Barceloną. El Clasico zapowiada się o tyle ciekawie, iż obie ekipy dzielą w tabeli zaledwie dwa punkty, a strata do lidera – Atletico Madryt jest niewielka. Tuż przed meczem wywiadu udzielił Karim Benzema. Francuski snajper nie ma wątpliwości. Według niego pojedynek tych dwóch drużyn to najlepszy mecz na świecie. 

Z jednym aspektem większość kibiców i ekspertów na pewno się zgodzi. Żadne inne starcie dwóch zespołów piłkarskich nie ma takiej oprawy medialnej jak El Clasico. Wiele dni przygotowań, mnóstwo wywiadów, dokładnie analizy. Wszystko po to, by później wszelkie predykcje zostały zweryfikowane przez 90 minut rywalizacji.

To najlepszy mecz na świecie

Większych wątpliwości w kontekście prestiżu tego starcia nie ma Karim Benzema. Napastnik Realu Madryt udzielił wywiadu dla La Liga, w którym wypowiedział się na temat rangi potyczki „Królewskich” z Barceloną: Dla mnie, jak i wielu innych osób El Clasico to najlepszy mecz na świecie.

Właśnie dlatego strzelanie goli w tym starciu jest tak wyjątkowe. Kiedy masz szczęście i trafiasz do siatki w El Clasico to pozostawia inny smak w ustach. Wszystko dlatego, że jest to właśnie El Clasico. Oba kluby mają wspaniałą historię i to naprawdę ważny mecz. Granie w tym starciu zawsze było moim marzeniem. 

Karim Benzema strzeli gola w El Clasico. Zagraj ten typ po kursie 2.01 w BETFAN 

Komentarze

komentarzy