Karol Angielski o krok od zmiany klubu. Opuści ekstraklasę!

Wiele wskazuje na to, że trzeci strzelec PKO BP Ekstraklasy ubiegłego sezonu zmieni klub. Według ostatnich doniesień mediów, Karol Angielski jest o krok od przenosin do Turcji. 26-latek ma zostać piłkarzem Sivassporu. 

Choć swój debiut w ekstraklasie Karol Angielski zaliczył już w trakcie sezonu 2012/2013, to w ubiegłych rozgrywkach 26-latek zanotował dopiero drugą kampanię, w której wystąpił w minimum 20 ligowych potyczkach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trzeba jednak przyznać, że niedawno zakończony sezon był dla napastnika Radomiaka bardzo udany. Angielski strzelił 18 goli oraz dorzucił 1 asystę w 34 meczach. Tylko dwóch zawodników zdobyło więcej bramek. Co warte podkreślenia, nie był to żaden Polak, gdyż tymi graczami są: Ishak oraz Lopez.

Karol Angielski trafi do Sivassporu

Nic dziwnego, że zainteresowanie 26-latkiem wykazały europejskie ekipy. Jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, piłkarz Radomiaka Radom już wkrótce powinien zmienić klub. 26-latek jest o krok od przenosin do Sivassporu. W tym tygodniu Angielski najprawdopodobniej przejdzie testy medyczne.

Według wspominanego źródła, Sivasspor zapłaci za snajpera prawie 1 milion euro.