Karol Linetty zmienia klub. Transfer Polaka został ustalony!

Przyszłość Karola Linettego jest przesądzona. Polski pomocnik już wkrótce przeniesie się z Genui do Turynu. Według ostatnich doniesień mediów, 25-latek zostanie zawodnikiem Torino. Ustalono już bowiem najważniejsze szczegóły transferu.

O możliwej przeprowadzce byłego gracza Lecha Poznań jest głośno od kilku miesięcy. Umowa pomocnika z Sampdorią obowiązuje bowiem tylko do końca sezonu 2020/2021. W związku z tym, że włoscy dziennikarze nie informowali o rozmowach w sprawie nowego kontraktu, siłą rzeczy transfer Polaka wydawał się kwestią czasu.

Cel transferowy

Gdy nowym szkoleniowcem Torino został Marco Giampaolo, 53-latek wskazał swoje cele transferowe. Jednym z nich był Karol Linetty. Pomocnik współpracował z tym trenerem podczas gry w Sampdorii.

Nic dziwnego, że Giampaolo chciał sprowadzić Linettego do Turynu. W szczególności, że jest ku temu doskonała okazja. Mowa oczywiście o wspomnianej sytuacji kontraktowego 25-latka.

Karol Linetty zostanie zawodnikiem Torino

Jak twierdzi Gianluca Di Marzio, Sampdoria osiągnęła pełne porozumienie z Torino w sprawie transferu. Oficjalny komunikat jest już zatem tylko kwestią czasu.

Komentarze

komentarzy