Karol Świderski trafi do MLS. PAOK zaakceptował ofertę

Przygoda Karola Świderskiego z PAOK-iem Saloniki po trzech latach najprawdopodobniej dobiegnie końca. Według ostatnich doniesień mediów, reprezentant Polski trafi do MLS. Tą ekipą jest Charlotte FC.

Początki Karola Świderskiego w Grecji były bardzo obiecujące. W trakcie sezonu 2019/2020, 24-latek stał się ważnym ogniwem zespołu, zdobywając 11 bramek w 34 ligowych meczach. W ubiegłej kampanii reprezentant Polski również strzelił 11 goli w Super League 1, dorzucając do tego sporo, bo aż osiem, asyst.

Karol Świderski zostanie graczem Charlotte FC

W trwających rozgrywkach Karol Świderski nie jest już tak ważnym elementem układanki swojej drużyny. Polski napastnik często rozpoczynał mecz na ławce rezerwowych, wchodząc na końcówki spotkań. Nic dziwnego, że PAOK Saloniki zaczął rozważać sprzedaż 24-latka.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu „Meczyki.pl”, Świderski już wkrótce powinien trafić do MLS. Według wspominanego źródła, ekipa Charlotte FC przedstawiła ofertę opiewającą na 5 milionów euro. PAOK miał zgodzić się na takie warunki, więc Świderski już wkrótce powinien wyruszyć w drogę do nowego klubu.

Komentarze

komentarzy