Kasia, sztuczna inteligencja z Marsa – kibice Wisły Kraków zażenowani nowym pomysłem klubu! [WIDEO]

To nie są z pewnością najlepsze dni Wisły Kraków. Poza największym problemem, czyli spadkiem z PKO BP Ekstraklasy, mowa również o kilku wpadkach wizerunkowych. W trakcie konferencji prasowej Jarosław Królewski użył określenia „perspektywy marsjańskiej”. Później klub postanowił wystosować ankietę do kibiców w sprawie karnetów. Teraz w mediach społecznościowych pojawił się materiał wideo, na którym „Kasia” przeprasza kibiców.

W momencie, gdy Jarosław Królewski oznajmił, iż Wisła Kraków będzie korzystać z perspektywy marsjańskiej, wśród kibiców pojawił się z pewnością spory znak zapytania, o co właściwie chodzi. „Biała Gwiazda” postanowiła również opublikować ankietę dotyczącą karnetów na przyszły sezon.

Fakt, iż Wisła Kraków będzie grać na zapleczu ekstraklasy jasno sugeruje, że klub powinien znacząco obniżyć cenę karnetu. Tymczasem krakowska ekipa dała do zrozumienia, że tylko utrzymanie ceny pozwoli realnie walczyć o szybki powrót do PKO BP Ekstraklasy.

Kasia sztuczna inteligencja

Obie sytuacje to nic przy środowym materiale wideo, jaki opublikowała Wisła Kraków. Do kibiców przemówiła Kasia, sztuczna inteligencja prosto z Marsa, która przeprosiła za sytuację z ankietami i zaznaczyła, iż ceny karnetów będą atrakcyjnie.

Zapewne miało wyjść zabawnie, a tymczasem kibice Wisły Kraków czują zażenowanie, a sympatycy innych klubów nie szczędzą drwin.

Komentarze

komentarzy