Kasper Schmeichel chwali Legię i atmosferę na Łazienkowskiej – Kibice byli niesamowici

Kolejny wielki sukces w Lidze Europy osiągnęła Legia Warszawa. Tym razem mistrz Polski zdołał pokonać na własnym obiekcie ekipę z Premier League – Leicester City. Tuż po meczu czwartkowych rywali pochwalił bramkarz „Lisów” – Kasper Schmeichel. Duński golkiper skomentował także atmosferę, jaka panowała na stadionie.

Wygrana Legii w Moskwie była dużą niespodzianką. W drugiej kolejce fazy grupowej LE, warszawski zespół stanął przed jeszcze większym wyzwaniem, gdyż na Łazienkowską przyjechali piłkarze Leicester City – piąta ekipa Premier League sezonu 2020/2021. Choć naturalnie Brendan Rodgers zdecydował się na kilka zmian, zostawiając na ławce m.in. Jamiego Vardy’ego, to jedenastka „Lisów” i tak mogła robić spore wrażenie.

Kasper Schmeichel chwali Legię i kibiców

Zawodnikom Legii udało się sprawić niespodziankę, wygrywając spotkanie dzięki trafieniu Emreliego. Tuż po meczu na temat postawy rywali, a także atmosfery na stadionie wypowiedział się Kasper Schmeichel w rozmowie z TVP Sport – Legia to dobry zespół. Jeśli ktoś myśli inaczej, to chyba nie ogląda piłki nożnej. Takie rzeczy zdarzają się w futbolu. Kibice byli niesamowici. Pamiętamy czasy sprzed pandemii i nadal bardzo brakuje nam kibiców. Czekamy na takie wieczory w Lidze Europy. Cieszymy się, że wróciły.

Całą oprawę doceniają także kibice „Lisów”.

Jeden z nich opublikował post na Twitterze. Napisał, że nigdy nie spotkał się z lepszą atmosferą na stadionie.