Kasynogate z Grosickim w tle. Jak było naprawdę?

Kamil Grosicki (Screen z programu „Cafe Futbol”)

Wczoraj na Twitterze znalazły się szokujące treści, jakoby Kamil Grosicki miał przegrać miliony złotych w kasynie. Do całej sprawy odniósł się Tomasz Hajto, z którym piłkarz Hull City jechał do Warszawy na zgrupowanie reprezentacji Polski. 

We wtorkowy wieczór na Twitterze osoba pod nazwą „biały” napisała o rzekomym pobycie w kasynie Kamila Grosickiego podczas zgrupowania reprezentacji Polski przed meczami z Armenią i Czarnogórą. Doniesienia potwierdził „Janekx89”, czyli człowiek, który na Twitterze bardzo często informuje o tym, co dzieje się w polskiej piłce i w dużej mierze jego publikacje nie są wyssane z palca. Cały wątek rozwija się pod wpisem „białego”.

Od razu wróciły wspomnienia związane z problemami Kamila Grosickiego z hazardem. Piłkarz na wcześniejszym etapie swojej kariery był na dużym zakręcie, jednak dzięki kilku osobom, którym zależało na skrzydłowym reprezentacji, Grosicki wyszedł na prostą, dzięki czemu może kontynuować grę w piłkę na wysokim poziomie. W internecie zaczął krążyć także screen ze Snapchata, na którym widać Grosickiego oraz Tomasza Hajtę będących w kasynie. Szybko zdementowano jednak, aby był to dowód na pobyt obu panów w takim lokalu w październiku bieżącego roku. Chodzi między innymi o samą aplikację, która już po aktualizacjach inaczej pokazuje czas wyświetlania danej wiadomości. Jak napisał na Twitterze Łukasz Wiśniowski z „Łączy Nas Piłka” ten obrazek został zrobiony w grudniu 2015 roku w hotelu Mariott w Warszawie.

Do całej sprawy odniósł się także Tomasz Hajto, który niejako został wplątany w całą sytuację. Były piłkarz, który obecnie wraz z całą ekipą Polsatu Sport przebywa w stolicy Armenii, czekając na czwartkowy mecz, został zapytany przez Romana Kołtonia o tę sprawę. Hajto całkowicie zaprzeczył doniesieniom z Twittera i opisał całą podróż, którą odbył z Kamilem Grosickim z Poznania do Warszawy. Cała wypowiedź Hajty dostępna jest w poniższym linku.

Fortuna: Odbierz 110 zł na zakład bez ryzyka
+ do 400 zł bonusu!

Komentarze

komentarzy