Roy Hodgson otwarcie na temat sprzedaży Wan Bissaki

Aaron Wan-Bissaka
Aaron Wan-Bissaka

Świetna forma w tym sezonie Aarona Wan-Bissaki nie umknęła uwadze czołowym klubom Premier League. 21-latek coraz częściej jest wymieniany w kontekście przenosin do Manchesteru United, Arsenalu czy Chelsea. Na propozycję sprzedazy otwarty jest menedżer Crystal Palace.

Na początku tego tygodnia dziennik „Daily Mail” poinformował, że „Czerwone Diabły” są w stanie zapłacić za młodego Anglika kwotę w wysokości 35 milionów funtów. Ole Gunnar Solskjaer notorycznie na prawej stronie obrony wystawia Ashleya Younga, który przez ostatnie lata za rządów Jose Mourinho grywał zazwyczaj na lewej obronie.

Crystal Palace musi zmagać się także z doniesieniami na temat odejścia Wilfrieda Zahy, który w styczniu otrzymał lukratywną ofertę od jednego z klubów Chinese Super League. Co na ten temat sądzi szkoleniowiec „Orłów”, Roy Hodgson?

– Oczywiście chętnie zachowamy tych piłkarzy. Jednak musimy zawsze pozostać realistami i zobaczyć, co się wydarzy w trakcie okienka. Jeśli pojawią się oferty, będą one oczywiście ocenione, tak jak wszystkie inne. Każdy piłkarz ma swoją cenę i musimy to zaakceptować.

Dla Wan-Bissaki to dopiero pierwszy sezon, w którym regularnie występuje na boiskach Premier League. Mimo to przez te kilka miesięcy dał się poznać jako świetny defensor, a zainteresowanie ze strony najlepszych ekip angielskiej ekstraklasy na pewno nie jest przypadkiem.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Komentarze

komentarzy