Moise Kean dostał czerwoną kartkę niecałą minutę po wejściu na murawę! [WIDEO]

W niedzielny wieczór piłkarze Romy rywalizowali na własnym obiekcie z Juventusem. Starcie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0. Ekipa „Starej Damy” kończyła ten pojedynek w dziesiątkę, gdyż czerwony kartonik obejrzeł Moise Kean. Włoski napastnik spędził na murawie zaledwie minutę.

Pojedynek Romy z Juventusem był dość istotnym starciem w kontekście walki o europejskie puchary. Rzymski klub podchodził do tego meczu po sensacyjnej porażce z Cremonese, natomiast Juventus miał serię czterech ligowych zwycięstw z rzędu. Wydawało się, że „Stara Dama” może wywieźć trzy punkty ze stolicy Włoch.

Czerwona kartka Keana

Tak się jednak nie stało. W 53. minucie rywalizacji gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą gola Manciniego. Defensor Romy popisał się bardzo precyzyjnym uderzeniem. Jakby tego było mało, Juventus kończył mecz w dziesiątkę, gdyż czerwony kartonik obejrzał Moise Kean. Włoch wszedł na murawę niecałą minutę przed tą karą.