Kepa Arrizabalaga błyszczy na treningu reprezentacji! [WIDEO]

Żaden bramkarz z pięciu czołowych europejskich lig nie mierzył się w ostatnich miesiącach z większą krytyką, niż Kepa Arrizabalaga. Hiszpan zasłużył jednak na negatywne opinie. Golkiper Chelsea spisywał się między słupkami „The Blues” fatalnie, efektem czego londyński klub sprowadził nowego golkipera. Kepa nie porzuca jednak rękawic i ma nadzieję, że odzyska miejsce w składzie. Jak na razie, przerwa reprezentacyjna dobrze wpływa na 26-latka.

Piłkarz Chelsea otrzymał od szkoleniowca szansę w meczu z Portugalią. Hiszpan wyszedł w wyjściowym składzie na mecz z Portugalią i zachował czyste konto. Trzeba jednak przyznać, że Kepa nie miał zbyt wiele pracy. Wystarczy bowiem powiedzieć, że golkiper „The Blues” zmierzył się tylko.. z jednym celnym strzałem na bramkę. Tak czy inaczej, występ bez straty gola na pewno podbudował zawodnika.

Kepa błyszczy na treningach

Reprezentacja Hiszpanii z pewnością chce podbudować swojego golkipera. Dlatego też, na Twitterze pojawiła się komplikacja interwencji Kepy z treningu. 26-latek nie wyglądał już na bramkarza, który w zeszłym sezonie miał 54% interwencji w lidze.