Kibic Chelsea krytykuje Timo Wernera w trakcie otwartego treningu: Zabierzcie go z klubu [WIDEO]

W środę Chelsea zorganizowała otwarty trening dla swoich kibiców, a największe zainteresowanie wzbudzała oczywiście obecność Romelu Lukaku. Dość niespodziewanie po całym wydarzeniu najgłośniej jest jednak o Timo Wernerze. Jeden z kibiców „The Blues” oznajmił bowiem, by wyrzucić niemieckiego zawodnika z klubu.

Timo Werner ma za sobą pierwszy sezon w barwach londyńskiego zespołu. W kontekście suchych statystyk, kampania w wykonaniu 25-latka nie była tragiczna, gdyż Werner zanotował dwanaście goli oraz zaliczył aż piętnaście asyst we wszystkich rozgrywkach. W kontekście bramek, wynik byłego gracza Lipska powinien być znacznie lepszy, jednakże Werner zasłynął z rażącej nieskuteczności.

Zabierzcie go z klubu

Najwidoczniej u niektórych kibiców cierpliwość się skończyła. Podczas otwartego treningu sympatycy mieli prawo wypowiedzi do mikrofonu. Jeden z kibiców zaapelował, by wyrzucić Timo Wernera z Chelsea.

Te słowa naturalnie nie spodobały się wielu osobom zgromadzonym na stadionie. Wyjątkowo oburzona była pewna kobieta, która nie tylko zareagowała na wypowiedź, ale również śledziła mężczyznę aż do momentu, gdy ten wsiadł do samochodu.

Komentarze

komentarzy