Kibice Lechii Gdańsk odwiedzili piłkarzy. Poprowadzili odprawę motywacyjną

fot. Stowarzyszenie Lwy Północy

Od momentu startu rundy wiosennej poniżej oczekiwań spisują się piłkarze Lechii. Zespół z Gdańska nie tylko nie wygrał żaden z dwóch ligowych spotkań, ale także zanotował kompromitującą porażkę w Pucharze Polski. W związku z rozczarowującymi wynikami, piłkarzy odwiedzili kibice, którzy… poprowadzili odprawę motywacyjną.

Rundę wiosenną ekipa Piotra Stokowca rozpoczęła od domowej porażki 0:2 z Jagiellonią. Z pewnością wpływ na wynik spotkania miał fakt, iż czerwoną kartkę w 36. minucie rywalizacji zobaczył Kałuziński. Trudno było zatem wyciągać jakieś wnioski z tego meczu. Poważny pretekst do niepokoju zawodnicy Lechii dostarczyli sympatykom po starciu z Wartą Poznań, które zakończyło się remisem 1:1. Warto zaznaczyć, że w tym meczu Lechia także pełniła rolę gospodarza.

Spotkanie z kibicami

Rozgoryczenie kibiców pojawiło się po meczu z Puszczą Niepołomice, który zakończył się wyjazdową porażką 1:3. Lechia w kiepskim, by nie powiedzieć fatalnym stylu rozpoczęła rundę wiosenną. Na wyniki zespołu zareagowali kibice.

fot. Stowarzyszenie Lwy Północy

Tuż przed spotkaniem z Rakowem Częstochowa, kibice Lechii spotkali się z zawodnikami. Jak możemy przeczytać na profilu „Stowarzyszenie Lwy Północny”, sympatycy poprowadzili odprawę motywacyjną.