Kibice Marsylii zaatakowali ośrodek treningowy swojego klubu. Skandaliczne sceny we Francji!

Takie obrazki nie zdarzają się zbyt często. Kibice Olympique Marsylii zaatakowali ośrodek treningowy… własnego klubu. Wiele osób zostało aresztowany, a mecz zespołu Arkadiusza Milika z Rennes został przełożony na inny termin.

Jeszcze na początku grudnia Marsylia notowała bardzo przyzwoite wyniki. Przynajmniej w kontekście zmagań w Ligue 1, gdyż w Lidze Mistrzów francuski klub zdobył zaledwie trzy punkty w sześciu spotkaniach i pożegnał się z europejskimi pucharami, kończąc zmagania grupowe na ostatnim miejscu.

Wydawało się zatem, że Olympique Marsylia ma szansę skupić się na krajowym podwórku. Również w lidze zespół zaczął notować rozczarowujące wyniki. Wystarczy powiedzieć, że od połowy grudnia Olympique Marsylia wygrała zaledwie jedno z ośmiu spotkań Ligue 1, notując ostatnio trzy porażki z rzędu. Kibice mogą być zatem rozgoryczeni.

Kibice wtargnęli do ośrodka treningowego

Są jednak pewne granice, które z pewnością zostały przekroczone. Dantejskie sceny miały miejsce w sobotnie popołudnie tuż przed ośrodkiem treningowym Marsylii. Zgromadzili się w tym miejscu kibice, którzy postanowili podpalić drzewa.

Na tym się jednak nie skończyło. Wandale wtargnęli do ośrodka treningowego.

Według informacji RMC Sport, francuska policja aresztowała 25 osób. W związku ze zdarzeniami, które miały miejsce w ośrodku treningowym Marsylii, starcie ekipy Arkadiusza Milika z Rennes zostało przełożone.

Komentarze

komentarzy