Kibice Napoli krytykują Arkadiusza Milika w mediach społecznościowych

Ogromne zamieszanie wzbudziła sytuacja Arkadiusza Milika. Wszystko wskazuje na to, że Polak zostanie w Napoli. Okno transferowe jest jeszcze otwarte w zaledwie kilku ligach, przy czym żadna z nich na pewno nie zainteresuje 26-latka. Na Milika czekają trybuny, gdyż snajper nie został zgłoszony przez Napoli do Serie A oraz Ligi Europy. W stronę zawodnika słów nie szczędzą kibice włoskiego klubu, którzy wręcz atakują piłkarza w mediach społecznościowych.

Miał być Juventus, później Roma, a na koniec Fiorentina. Ostatecznie Arkadiusz Milik nie zmienił zespołu, pozostając w Neapolu. Tym samym, napastnik spędzi najprawdopodobniej kilka miesięcy na trybunach. Trudno bowiem sobie wyobrazić, by Milik przeniósł się do MLS czy ligi rosyjskiej, gdzie okna transferowe są jeszcze otwarte.

Kibice Napoli krytykują Milika

W środę reprezentacja Polski rywalizowała z Finlandią w ramach meczu towarzyskiego. Starcie obu ekip zakończyło się pewnym zwycięstwem „Biało-Czerwonych”. Podopieczni Jerzego Brzęczka wygrali 5:1, a jednego gola strzelił Arkadiusz Milik.

Piłkarz Napoli postanowił wrzucić z tej okazji post na Twittera. Arkadiusz nie jest aktywnym użytkownikiem tego medium, co potwierdza fakt, iż ostatnia wpis snajpera miał miejsce 8 września, również po meczach reprezentacji. Tym samym, kibice Napoli po raz pierwszy od zamknięcia okna, mieli okazję zareagować na karuzelę transferową z udziałem Milika.

Pod postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Sympatycy Napoli przypominali Milikowi wizję trybun.

W kontrze pojawiły się wpisy polskich kibiców, którzy próbowali wesprzeć Arkadiusza Milika w trudnym momencie kariery.

Komentarze

komentarzy