Kibice PSG w pięknym stylu pożegnali Katarzynę Kiedrzynek!

W maju Katarzyna Kiedrzynek ogłosiła najprawdopodobniej najważniejszą decyzję w swojej karierze. Polka po siedmiu latach gry postanowiła pożegnać się z PSG. Od przyszłego sezonu, bramkarka będzie reprezentować barwy VfL Wolfsburg. W związku z rozstaniem, sympatycy francuskiej ekipy przygotowali dla zawodniczki specjalne pożegnanie.

Kiedrzynek występowała w PSG od 2013 roku. Razem z paryską drużyną, 29-latka dwukrotnie grała w finale Ligi Mistrzyń. Niestety w obu przypadkach górą były przeciwniczki francuskiego klubu.

Katarzyna Kiedrzynek będzie grać w VfL Wolfsburg

Kilkanaście dni po komunikacie w sprawie odejścia z PSG, Katarzyna Kiedrzynek została ogłoszona nową piłkarką VfL Wolfsburg. To bez wątpienia awans sportowy Polki. Warto bowiem zaznaczyć, iż niemiecki klub na przestrzeni ostatnich lat dwukrotnie wygrywał LM.

Z kolei na krajowym podwórku, zespół nie ma sobie równych, co potwierdzają zdobyte mistrzostwa w lidze niemieckiej kobiet.

Specjalne pożegnanie

Sympatycy PSG postanowili pożegnać Katarzynę Kiedrzynek w wyjątkowy sposób.

Polka podziękowała oczywiście sympatykom za wspaniały gest.

Z zespołem VfL Wolfsburg Katarzyna Kiedrzynek związała się kontraktem, który będzie obowiązywać do końca czerwca 2023 roku. 29-latka dołączy do Ewy Pajor, która gra w niemieckim zespole.

Komentarze

komentarzy