Kibice PSG uprzykrzyli noc zawodnikom Barcelony

W ramach rewanżowego starcia 1/8 finału Ligi Mistrzów, Barcelona zagra w Paryżu z PSG. W zdecydowanie lepszej sytuacji jest aktualnie ekipa z Ligue 1, która wygrała mecz na Camp Nou 4:1. Mimo bezpiecznego rezultatu, kibice PSG i tak zrobili wszystko, by gracze „Dumy Katalonii” nie wyszli wypoczęci na środową rywalizację. 

Choć każdy sympatyk futbolu ma z tyłu głowy dwumecz Barcelony z PSG, kiedy to „Duma Katalonii” zdołała odwrócić losy awansu, wygrywając u siebie mecz aż 6:1, to patrząc na aktualną sytuację, a także fakt, iż PSG gra mecz na własnym obiekcie, trudno wyobrazić sobie, by w Paryżu byliśmy świadkami podobnej sytuacji.

Fajerwerki oraz alarm

Mimo bezpiecznego rezultatu, kibice PSG i tak postanowili uprzykrzyć noc piłkarzom Barcelony. Najpierw pojawiły się fajerwerki tuż przed hotelem, gdzie spali gracze „Dumy Katalonii”.

Jak informuje RMC Sport, na pirotechnice się nie zakończyło. Według wspominanego źródła, jeden z kibiców PSG wynajął pokój w hotelu, gdzie przebywała Barcelona. Sympatyk paryskiej ekipy godzinę po pokazie fajerwerków uruchomił alarm pożarowy w budynku. Sytuacja miała miejsce o piątej nad ranem.

Kibic został zabrany na lokalny posterunek policji.