Kiedy mecz Anglia – Szwajcaria? – gdzie oglądać?

Anglicy rzutem na taśmę zapewnili sobie awans do ćwierćfinału Euro 2024, a Szwajcarzy bardzo pewnie ograli Włochów. Czy Helweci znów będą górą? Kiedy jest mecz Anglia – Szwajcaria? Gdzie oglądać i o której początek walki o awans do półfinału?

Informacje i statystyki przed meczem Anglia – Szwajcaria

Anglia w 1/8 finału Mistrzostw Europy rywalizowała ze Słowacją. Niewiele brakowało, a „Synowie Albionu” znaleźliby się za turniejową burtą. Anglicy przegrywali bowiem 0:1, ale w 95. minucie Jude Bellingham dał im dogrywkę, w której jedynego gola strzelił Harry Kane. Tym samym rozegrał się dramat Słowaków i prawdziwy rollercoaster emocji w ekipie Anglików.

Szwajcaria w 1/8 finału poradziła sobie zdecydowanie lepiej. „Helweci” udowodnili, że remis w ostatniej kolejce fazy grupowej przeciwko Niemcom nie był dziełem przypadku. Szwajcaria ograła w 1/8 finału 2:0 Włochów, którzy wobec świetnej gry „Helwetów” byli bezradni, a można i użyć sformułowania, że bezzębni.

Czas zatem na walkę o półfinał i choć bukmacherzy faworyzują Anglików, to wydaje się, że wszystko jest tutaj możliwe. „Synowie Albionu” mogą przystąpić do konfrontacji podbudowani tym, że wygrali pięć ostatnich spotkań przeciwko „Helwetom”, w tym jedno po rzutach karnych.

Każdy, kogo interesuje typowanie meczu Anglia – Szwajcaria, powinien zwrócić uwagę na styl gry „Helwetów”. Ich odwaga powinna dać kolejny raz efekt. Czy Szwajcaria awansuje do półfinału? To nie jest pewne, ale ciekawą opcją wydają się na pewno zakłady na przynajmniej jedno trafienie przeciwko Anglikom.

Kiedy i o której grają Anglia – Szwajcaria?

Spotkanie zaplanowano na 6 lipca, na godzinę 18:00.

Gdzie odbędzie się mecz Anglia – Szwajcaria?