Kiedy mecz Szwajcaria – Włochy? – gdzie oglądać?

Kiedy mecz 1/8 finału Szwajcaria – Włochy? O której godzinie? Spotkanie Helwetów z Italią zostanie rozegrane 29 czerwca, o godzinie 18:00.

Informacje i statystyki przed meczem Szwajcaria – Włochy

W jednym z ciekawszych meczów 1/8 finału Euro 2024 reprezentacja Szwajcarii zagra z Włochami. Helweci nie przegrali jeszcze meczu, remisując dwa z nich, w tym w ostatniej kolejce przeciwko Niemcom. To pozwoliło im wyjść do fazy pucharowej z drugiego miejsca w grupie – właśnie za plecami naszych zachodnich sąsiadów. Włosi do końca drżeli o awans, a ten zapewnili sobie dopiero w… ośmej minucie doliczonego czasu gry, strzelając gola na wagę remisu z Chorwacją, wyrzucając Lukę Modricia i spółkę z turnieju. Włosi zgromadzili w fazie grupowej cztery punkty i poza inauguracyjnym meczem przeciwko Albanii, obrońcy tytułu grają zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Szwajcarzy i Włosi grali już przeciwko sobie wiele razy, ale godna uwagi jest statystyka, która mówi o tym, że w pięciu z sześciu ostatnich bezpośrednich spotkań padł remis. W pięciu z sześciu meczów strzelono także co najwyżej dwa gole. Ostatni pojedynek Helwetów i Italii miał miejsce w kwalifikacjach do poprzednich Mistrzostw Świata. Padł w nim remis 1:1. Sądzę, że tym razem znów będzie remis, a do rozstrzygnięcia kwestii awansu do ćwierćfinału konieczna będzie dogrywka lub seria jedenastek. Sprawdź szczegółowe analizy na temat meczu Szwajcaria – Włochy.

Kiedy i o której grają Szwajcaria – Włochy?

Mecz Szwajcaria – Włochy zostanie rozegrany 29 czerwca, o godzinie 18:00.

Gdzie odbędzie się mecz Szwajcaria – Włochy?