Kiedy mecz Ukraina – Belgia? – gdzie oglądać?

Kiedy jest mecz Ukraina – Belgia? O której godzinie pierwszy gwizdek i gdzie oglądać transmisję? Spotkanie zostanie rozegrane 26 czerwca, o godzinie 18:00. Transmisja na TVP Sport.

Informacje i statystyki przed meczem Ukraina – Belgia

W grupie, w której rywalizują Ukraińcy i Belgowie jeszcze wszystko jest możliwe. Każda z czterech reprezentacji ma w dorobku trzy punkty, a zatem o wszystkim zadecyduje ostatnia kolejka fazy grupowej Euro 2024. Na uprzywilejowanej pozycji są Belgowie, którym bez względu na wynik drugiego starcia, wystarczy remis. Ukraina, nie chcąc oglądać się na rywali, musi po prostu ograć Belgów. Obie ekipy przystąpią do meczu napędzone zwycięstwami w ostatniej kolejce – Belgowie ograli 2:0 Rumunów, a Ukraińcy okazali się lepsi 2:1 od Słowaków. Oczy kibiców będą skierowane na Romelu Lukaku, któremu anulowano na Euro 2024 trzy gole po wideoweryfikacji. Belg będzie chciał pokazać sportową złość i na pewno stanie przed kolejną szansą, aby pokonać bramkarza rywali.

Rzadko zdarza się, żeby drużyny na tym poziomie jeszcze nigdy przeciwko sobie nie grały. Właśnie taka sytuacja ma miejsce w przypadku Ukraińców i Belgów. Będzie to więc historyczny pierwszy pojedynek tych zespołów. Faworytem bukmacherów są Belgowie i uważamy podobnie, że mecz powinien przebiegać pod dyktando „Czerwonych Diabłów”. Zwłaszcza, że w swoim ostatnim występie Belgowie wreszcie przypominali reprezentację, o której wszyscy myśleli.

Kiedy i o której grają Ukraina – Belgia?

Mecz Ukraina – Belgia rozpocznie się o godzinie 18:00.

Gdzie odbędzie się mecz Ukraina – Belgia?

Stadionem, który ugości obie reprezentacje będzie MHPArena w Stuttgarcie.

Gdzie będzie można obejrzeć transmisję z meczu Ukraina – Belgia?

Kibice będą mogli obejrzeć ten mecz na antenie TVP Sport.

Kto będzie sędzią Ukraina – Belgia?

Sędzią głównym będzie Anglik, Anthony Taylor.

Kto skomentuje mecz Ukraina – Belgia?

Komentatorami meczu będą Maciej Iwański i Radosław Gilewicz.