Kiepska frekwencja na Etihad. Pep Guardiola zaprasza kibiców na stadion

Piłkarze Manchesteru City rozpoczęli zmagania w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2021/2022 od domowego starcia z RB Lipsk. Starcie obu drużyn okazało się niezwykle ciekawym widowiskiem, gdyż gospodarze wygrali 6:3. Najwidoczniej spotkanie „The Citizens” z niemieckim klubem nie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem kibiców angielskiego zespołu, gdyż na trybunach było sporo wolnych miejsc. Zauważył to Pep Guardiola, który postanowił zaprosić kibiców na kolejny mecz.

Cel Pepa Guardioli jest jasny – triumf w Lidze Mistrzów w roli trenera Manchesteru City. Choć hiszpański szkoleniowiec prowadzi drużynę z Premier League już od 2016 roku, to „The Citizens” cały czas czekają na upragniony puchar. Najbliższej sukcesu zawodnicy z Etihad Stadium byli w trakcie sezonu 2020/2021, przegrywając finał z Chelsea. Z pewnością wszyscy mają nadzieję, że w tej kampanii uda się wygrać prestiżowe rozgrywki.

Guardiola zaprasza na stadion

Sezon 2021/2022 LM piłkarze Manchesteru City rozpoczęli od ciekawej rywalizacji z RB Lipsk. Emocjonujący mecz zakończył się triumfem „The Citizens” 6:3. Sporo kibiców może pluć sobie w brodę, iż nie wybrało się na stadion.

Jak widać po trybunach, dużo miejsc było pustych. Zauważył to Pep Guardiola, który dość niespodziewanie poruszył tę kwestię w trakcie rozmowy z BT Sport – Chciałbym, żeby więcej ludzi przyszło w sobotę. Będziemy zmęczeni. Southampton jest niebezpiecznym zespołem. Zapraszam wszystkich kibiców, by przyszli o 15:00 (czasu UK przy.red.), aby obejrzeć nasz mecz.